Naukowe czwartki - 9 V 2019

piątek, 10 maja 2019

     „Jak policzyć, aby się nie naliczyć?  Dowiedzieli się uczniowie starszych klas  naszej szkoły  podczas wykładu pana mgr Filipa Ficka w ramach spotkań naukowych przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich, a przygotowywanych przez pracowników naukowych Instytutu Fizyki, Matematyki, Astronomii i Informatyki Stosowanych Uniwersytetu   Jagiellońskiego w Krakowie. To już kolejna wizyta naszych kolegów na uczelni szkoły wyższej. Tym razem uczestnicy dowiedzieli się jak szybko i bez większego wysiłku można wykonać nawet najbardziej skomplikowane działanie rachunkowe z matematyki i z fizyczki czy chemii  używając prostych zależności poznanych na lekcji wym. przedmiotów.

ASJ

  

  

 

 poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość
Więcej niż nauka...
Akademia fizyki
Czytaj więcej »
Uczeń Obywatel
Czytaj więcej »
Słoneczna integracja
Czytaj więcej »

O szkole

I Gimnazjum MCE jest bezpłatną prywatną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:
  • mało liczne klasy,
  • brak anonimowości,
  • indywidualne podejście do każdego ucznia.

Gimnazjum w swej dodatkowej ofercie proponuje zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne, artystyczne, drugi język obcy, basen. Wszystkie sugestie rodziców są brane pod uwagę, tak aby okres uczenia się w gimnazjum był okresem wytężonej pracy umysłowej ucznia przy jednoczesnym zadowoleniu z tego co robi.

W grupie wychowawca stawia na kształtowanie sylwetki ucznia, który chce się uczyć. Robi to w atmosferze kultu wiedzy. Nie zabraknie też rozrywki i sportu. Uczeń ma przeżyć pobyt w gimnazjum w poczuciu sukcesu.

Kontakt z nami

I Gimnazjum MCE ul. Drożyska 13
31-988 Kraków
tel. /fax (12) 645 04 20
e-mail: MCE_Gimnazjum1@poczta.fm
Kontakt z nami

Lokalizacja